Заміна та ремонт змішувачів в Києві

Всім відомо, як дратує звук капає води з зламаного крану. Поломка може бути дріб'язкової, наприклад всього лише зносилася гумова прокладка. Заміна та ремонт змішувачів в Києві змусить Ваші змішувачі працювати як швейцарський годинник.

Замена смесителей в Киеве

Змішувачі - корисні домашні пристосування для змішування гарячої і холодної води. За призначенням вони бувають різні - для душу або умивальника у ванній кімнаті, для мийки на кухні. Їх пристрій теж відрізняється - у продажу є одні важелі, вентильні, безконтактні сенсорні та інші. І асортимент матеріалів, з яких виробляють сучасні змішувачі, надзвичайно широкий і впливає на термін їх служби: латунь і сплав алюмінію з кремнієм - силумін, мідь, пластик і спеціальна кераміка.

Коли змішувачі потребують ремонту або заміні: основні види поломок

Але незалежно від якості, дизайну, пристрої та вартості, з часом будь-які змішувачі зношуються і вимагають ремонту або заміни. Основні види поломок змішувачів:

  • Протікання з-під кран-букси.
  • Знос прокладок ущільнювачів.
  • Ослаблення напору або погіршення якості змішування води.
  • Зношена або зірвана різьба, скорочення клапани.

Наш майстер-сантехнік легко діагностує будь-які види поломок вашого змішувача і відремонтує або замінить його швидко і якісно.

Ремонт смесителей в Киеве

Установка змішувачів в Києві від компанії WaterMaster

У наших фахівців завжди з собою повний комплект необхідних запчастин і надійної запірно-сантехнічної арматури - кран-буксов, картриджів, вентильних головок тощо. За бажанням клієнта майстер сам підбере і оптимальний варіант змішувача, згідно вашим критеріям, і вам не доведеться витрачати час на покупку.

Пам'ятайте, що установка змішувачів в Києві тільки на перший погляд здається простою справою, але вимагає спеціальних навичок, досвіду і кваліфікації.

Столична компанія WaterMaster надає повний комплекс сантехнічних послуг на дому. Ми працюємо оперативно і професійно, з гарантією якості і за найдоступнішими на цьому ринку цінами. У нашому активі - досвід, технічне оснащення на всі випадки життя і маса подяк від задоволених клієнтів.

Вартість ремонту змішувача в Києві

Вартість заміни змішувача в Києві (ремонт, демонтаж і монтаж змішувачів) розраховується індивідуально і залежить від обраного сантехнічного обладнання, складності та обсягу проекту. Середня ціна такої послуги починається від 200 гривень за один змішувач. Весь прайс дивіться тут

Телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Ми працюємо з 9:00 до 21:00, з понеділка по п'ятницю. Телефонуйте нам за телефоном (099) 463-47-21. У призначений час майстер приїде за вашим викликом в будь-який район Києва.

Професійний сантехнік додому WaterMaster завжди до ваших послуг.