Система каналізації - монтаж і установка

Монтаж системы канализации

Монтаж системи каналізацііКаналізація - це складова частина системи водопостачання та водовідведення. Мережа внутрішньої каналізації прокладають з дотриманням певних правил і, безумовно, із залученням фахівців.

Наша компанія, крім сантехнічних робіт в Києві, пропонує вам послуги в монтажі внутрішніх мереж каналізації. Досвідчені фахівці нашої фірми виконають для Вас:

  • Проектування і монтаж каналізаційних систем;
  • Встановлять очисні споруди каналізації;
  • Справлять прокладку каналізації;
  • Монтаж труб;
  • Монтаж каналізації;
  • Прокладка трубопроводу, внутрішній трубопровід.

Прокладка каналізації

Компанія «WaterMaster» спеціалізується на наданні ремонті та встановлення сантехнічного обладнання будь-якої складності і будь-якого призначення. Безумовно, будь-який монтаж внутрішніх мереж каналізації нашою компанією заснований на кваліфікацію, досвід і використанні професійного обладнання. Такі методи роботи, а також використання сантехнічного обладнання світових виробників дозволяють нам гарантувати своїм клієнтам абсолютна якість.

Система каналізації складається з численних елементів, таких як раковини, унітази, душові піддони, мийки, водозбірні воронки, виробниче обладнання, система трубопроводів і різні додаткові елементи. Прокладка каналізації може мати два способи: відкритий і прихований.

Для прокладки труб у підвальних приміщеннях житлових будинків ми використовуємо чавунні труби, для зміни напрямків прокладки трубопроводів і приєднання приладів - труби ПВХ. Це дозволяє трохи знизити витрати на прокладку каналізації, які не економлячи при цьому на якості самої системи. Важливо відзначити, що в порівнянні з чавунними трубами труби ПВХ відрізняються такою ж якістю, надійністю і довговічністю.

Фахівці компанії «WaterMaster» проводять прокладку систем каналізацій, починаючи від проектування і закінчуючи установкою сантехніки. Ми створюємо надійну систему каналізації, виконуємо свою роботу швидко і професійно за найкращими цінами на послуги сантехніка в Києві. Це і є основні переваги нашої компанії. Адже прокладка каналізації - це відповідальний момент, який вимагає уважності і точності.