Теплі підлоги - установка в Києві

Компанія «WaterMaster» - пропонує економічні системи водяного підігріву підлоги високої якості.

Наша компанія складає індивідуальні проекти систем теплі підлогу в Києві, виконує установку. Пропонуємо весь спектр робіт: проектування, комплектація, монтаж і обслуговування водяних теплих підлог. Сьогодні грамотно спроектований і змонтований тепла підлога в Києві - комфорт і задоволення, які доступні кожному.

На нашому сайті Ви зможете знайти інформацію про те, як отримати консультацію по системам теплої підлоги або зробити заявку на проведення робіт. Замовте виїзд нашого фахівця на об'єкт для проведення технічного обстеження і консультацій. Крім цього компанія WaterMaster пропонує послуги сантехніка в Києві..

Монтаж систем тепла підлога в Києві

Встановлення теплої підлоги - це ефективний і прогресивний спосіб рівномірного розподілу тепла в приміщенні. Така система робить повітря на рівні ніг найбільш теплим, а на рівні голови - досить прохолодним. Це і є ті умови, при яких людина відчуває себе максимально комфортно. І жоден конвективний прилад не дасть такого результату.

Крім високого ККД і ефективності, система «тепла підлога» є і більш економічним варіантом, на відміну від електричного обладнання. Основний елемент - труби - укладаються в підлогу рівномірно по всьому периметру, тим самим приміщення опалюється рівномірно. При цьому ціни на теплі підлоги дозволяють кожному відчувати тепло в своєму будинку.

Установка системи «тепла підлога» - це також можливість позбутися від захаращення приміщення радіаторами. Компанія «WaterMaster» спеціалізується на проектуванні та монтажі теплої підлоги, починаючи від розробки проектів і закінчуючи монтажем підлогового покриття. Команда наших фахівців гарантує індивідуальне рішення кожного об'єкта, детальну розробку схеми проекту, повну комплектацію і швидкий монтаж.

Для того щоб встановити систему «тепла підлога» необхідно використовувати велику кількість елементів. Ми пропонуємо виключно якісні і надійні комплектуючі світових виробників, які вже встигли зарекомендувати себе як надійні в цій сфері. Ми впевнені, що робота і довговічність будь-якої комунікаційної системи, в тому числі і монтаж систем «тепла підлога» в Києві, засновані на якості обладнання, і тому довіряємо виключно професіоналам в його виготовденні.

Відмінність "теплої підлоги" від радіаторного опалення

Низька температура теплоносія - найголовніша і принципова відмінність від традиційних радіаторних систем .. Зниження радіаторної температури на 10 градусів знижує ефективність опалення на 15-20%.

Системи водяних теплих підлог встановлені компанією "WaterMaster" успішно працюють в приватних будинках і адміністративних будівлях. У порівнянні з радіаторні опаленням система заощаджує енергію від 20% до 30%, а в приміщеннях висотою понад 5 м - до 50%.

З питань установки систем "тепла підлога" і консультацій професійних фахівців звертайтесь за телефоном: (096) 270-00-01

Теплі підлоги в Києві - WaterMaster