Системи водоочистки в Києві

Компанія Watermaster пропонує послуги з проектування та встановлення систем водоочистки в Києві.

Наша компанія надає наступні послуги:

  • установка механічних фільтрів (від 100 грн),
  • Установка зворотного осмосу (від 300 грн.).
  • установка самопромивних фільтрів

Отримати відповіді на Ваші питання і уточнити ціни на інші послуги сантехніка можна звернувшись за телефонами:
(096) 270-00-01
(099) 463-47-21

E-mail: santehnikandrey@ukr.net

Говорити про те, що від якості води залежить в прямому сенсі наше здоров'я і благополуччя, сьогодні, мабуть, зайве. Наша екологія завдяки нашій же діяльності перебуває навіть не в критичному, а в катастрофічному стані. А з наших водопроводів надходить не зовсім та вода, яка корисна, а точніше, зовсім не та, що нам потрібна. Саме тому водоочищення давно стала життєво необхідним етапом підготовки води до споживання.

Компанія WaterMaster в Києві надає послуги установки різних систем очищення води. Фахівці компанії здійснюють проектування і монтаж різного обладнання для очищення води.

Монтаж механічних фільтрів дозволяє захистити і продовжити термін служби основного фільтра, а також сантехніки, труб, клапанів, побутової техніки. Механічні фільтри очищають воду від механічних домішок (піску, мулу, іржі і т. П.), Знижуючи каламутність води, коригують її прозорість і кольоровість, знижують присмак і запах.

На думку ВООЗ, найбільшої шкоди, який може принести людству питна вода, - мікробне зараження. Саме тому боротьба з забрудненням води є першочерговим завданням. Сьогодні є два способи, які повністю очищають воду від мікроорганізмів, - дистиляція і зворотний осмос. Дистиляція - дорожчий метод, а монтаж зворотного осмосу дозволяє отримати питну воду найкращої якості. Питна вода, пройшовши очищення зворотним осмосом, за своїми властивостями близька до талої води стародавніх льодовиків. Метод зворотного осмосу відомий з 70-их рр. минулого століття, але вчені про нього знали більше ста років тому.

Компанія WaterMaster пропонує виклик сантехніка на будинок в Києві, а також професійні рішення з водоочищення. З питань вибору і придбання фільтрів можна звертатися за вказаними на сайті контактам.