Установка ванни в Києві

Монтаж і підключення сучасного сантехнічного обладнання не варто довіряти звичайним будівельникам, які роблять у вас ремонт, або виконувати самостійно. Для цього потрібні спеціальні інструменти і навички, які можна отримати тільки з досвідом.

Тому для установки ванни в Києві краще викликати професійних сантехніків з компанії WaterMaster. Тільки фахівці зможуть встановити ванну правильно:

  1. Виставлять чашу ванни таким чином, щоб створити оптимальний ухил в бік зливного отвору, необхідний для відходу води.
  2. Залишать під ванною досить місця для установки сифона.
  3. Під'єднають сифон до зливної труби і ретельно загерметізіруют місце з'єднання, щоб виключити можливість протікання.

Процедура установки може відрізнятися в залежності від того, з якого матеріалу виготовлена ​​ванна. Якщо чавунні і сталеві вироби можна встановлювати прямо на ніжках, які йдуть в комплекті, то для монтажу акрилової ванни необхідно зібрати металевий каркас, який служить її основою, або зробити опори з цегли.

Перед установкою ванни необхідно вирівняти і, якщо потрібно, зміцнити підлогу в ванній кімнаті. Монтаж зручніше виконувати на тому етапі робіт, коли стіни ще не облицьовані керамічною плиткою. Але якщо в квартирі проводиться тільки частковий ремонт без заміни обробки, то верхній бортик ванни виставляється по нижній кромці існуючої облицювання.

Професійна установка ванни від компанії WaterMaster

Встановлюючи сантехнічне обладнання, наші фахівці виконують всі роботи швидко і акуратно:

  • Майстри приїжджають на виклики по всьому Києву максимально оперативно або точно на час, призначений вами.
  • Ванну здають клієнту підключеної до водопроводу і каналізації та повністю готовою до використання.
  • Ми гарантуємо, що поверхня ванни і оздоблення стін не будуть пошкоджені в процесі монтажу.

Ціни на установку ванни в Києві

У компанії WaterMaster установка звичайної сталевої ванній коштує від 550 грн. Вартість і терміни залежать від складності робіт, необхідності в демонтажі старого обладнання і замовлених вами додаткових послуг. Щоб точно дізнатися, скільки буде коштувати установка ванною і скільки на це потрібно часу, зателефонуйте за номером +38 (096) 270-00-01 або +38 (099) 463-47-21 і дайте відповідь на уточнюючі питання, які задасть майстер.