Встановлення пральної машини

Сьогодні на ринку представлена величезна кількість моделей пральних машин від різних виробників. Вибрати й купити машинку легко, залишається тільки підключити її до водопроводу і користуватися. Але саме якісний монтаж - запорука довговічної роботи цієї незамінної в побуті техніки. З встановлювати пральну машину в Києві вам завжди допоможуть наші майстри.

функциональная схема установки стиральной машины

Як підключають пральну машину?

Це недовгий, але досить складний процес, що включає:

  • зняття транспортувальних кріплень всередині машини;
  • підключення шланга для забору води;
  • монтаж зливного шланга до каналізації;
  • підключення до електромережі;
  • вирівнювання машини за рівнем;
  • перевірку в тестовому режимі.

Вся робота вимагає знань і досвіду і майже завжди - додаткових деталей і витратних матеріалів.

Чому краще довірити монтаж пральної машини майстру

Не маючи досвіду, ще на етапі зняття болтів, які фіксують пральний барабан при транспортуванні, є ризик пошкодити машинку.

Також виробники пральних машин типу автомат або напівавтомат дають в комплекті тільки базові деталі: шланг для забору води, кріплення для зливного шланга на ободок ванни, перехідники та ін. Але шланги для забору і зливу можуть бути занадто короткими або довгими. Крім того, їх потрібно підключати до системи холодного водопроводу та каналізації. Це роблять по-різному, але в будь-якому випадку потрібні спеціальні сифони, трійники і крани, які продаються окремо.

Машину не можна встановлювати потрібно з дотриманням все норм і вимог, інакше легко зіпсувати не тільки техніку, втративши на неї гарантії, а й отримати проблеми з водопроводом. Вирівнювання машини за рівнем - обов'язкова умова. Одяг в барабані для прання розміщується нерівномірно, і при оборотах під час прання створюються вібрації. Їх гасять за допомогою пружин, які підтримують барабан. Такий механізм працює добре, якщо пральна машинка всіма ніжками стосується статі і коштує рівно.

Професійна установка пральних машин - гарантія гарної служби!

Вибравши наш сервіс для монтажу, ви отримаєте весь спектр послуг від компетентних майстрів в будь-якому районі Києва. Якщо Ви викликали сантехніків додому, можете бути впевнені, що вони приїжджають швидко і працюють акуратно. Всі підключення займає 1-3 години, на всі виконані роботи надаємо гарантію.

Ціна виклику для консультації - 50 грн.

Встановлення пральної машини коштує від 200 грн і обговорюється перед початком робіт індивідуально.

установку сантехніки будь-якої складності і гарантуємо 100% якість.

Для консультації і виклику майстра телефонуйте: (096) 270-00-01, (099) 463-47-21.