Установка раковини (умивальника)

Встановити раковину в кухні або у ванній легко, якщо знаєш всі нюанси цієї роботи. Найпростіше встановити накладну раковину. Підвісні і вбудовані раковини, а також «тюльпани» встановлювати складніше. Важливо, щоб чаша раковини була встановлена ​​за рівнем, сантехніка правильно і герметично зібрана, вода ніде не просочувалася і не виливалася. Якщо раковина встановлюється, коли ремонт вже зроблений, важливо не пошкодити кахель або облицювання фартуха. Тому установку раковин в Києві зазвичай доручають професійним сантехнікам, які допомагають підібрати якісне обладнання та дають гарантію на установку сантехніки.

Як виконується установка раковини або умивальника?

Обсяги і тривалість робіт залежать від:

 • необхідності демонтажу старого обладнання. До приїзду сантехніка слід забезпечити вільний доступ до водопроводу, можливість перекрити воду на місце виконання робіт;
 • способу кріплення умивальника. Підвісна раковина кріпиться на кронштейнах, при цьому сифон і зливна труба видно. Раковина-тюльпан встановлюється на підставку, в якій ховається сифон. Накладні раковини ставляться на стільницю, а вбудовані встановлюються в шафку або тумбочку;
 • кількості підключень до сифона. До сифона раковини можна підключити, наприклад, зливний патрубок від пральної машини.

Установка раковини входить в комплекс сантехнічних робіт здійснюються в процесі ремонту, або виконується окремо. Вартість послуг сантехніків компанії Watermaster приведена в прайсі. У загальному випадку роботи виконуються в наступній послідовності:

 • монтуються змішувач і сифон;
 • навішується (вбудовується, монтується) раковина;
 • встановлюється змішувач;
 • встановлюється сифон;
 • перевіряється працездатність системи.

Один из этапов установки раковины

5 причин замовити установку раковини або умивальника в компанії Watermaster

 1. Наші фахівці максимально швидко прибудуть в будь-який район столиці. Виклик фахівця для консультації коштує 50 грн.
 2. На всі роботи дається гарантія. Допомагаємо вибирати якісне обладнання від перевірених постачальників.
 3. Вартість робіт розраховується по прайсу. Знижки надаються за індивідуальною домовленістю. Все прозоро і можна перевірити.
 4. Всі роботи виконуються акуратно і якісно. Всі технології та вимоги безпеки беззастережно дотримуються.
 5. Фахівці Watermaster детально проконсультують замовника по всім «водним» питань, розкажуть, як звести до мінімуму ризик виникнення аварійних ситуацій.