Установка душової кабіни

Правильна збірка і монтаж душової кабіни забезпечать її тривалу роботу без протікання. Не витрачайте час і сили на самостійну установку, ризикуючи не тільки отримати непрацюючу кабінку, але і затопити сусідів. Запросіть професійних сантехніків, які швидко змонтують всі елементи.

Установка душової кабіни в Києві - наш профіль. Кваліфіковані майстри готові приїхати і виконати роботу в будь-який зручний для вас час і день тижня. Фахівці працюють швидко, акуратно і відповідно до стандартів якості.

Правила та етапи установки душової кабіни

установленная душевая кабинка
процесс установки душевой кабины

Встановлювати душову кабіну починаємо безпосередньо з підключення до водопроводу. Нюанс: якщо кабіна монтується не замість ванною, а на додаток до неї, потрібно обов'язково отримати відповідний дозвіл.

Алгоритм монтажу:

  • Підключення за допомогою гнучких шлангів до каналізації.
  • Монтаж піддону. Важливо правильно під'єднатися до дренажної системи і герметизувати піддон по лінії прилягання до стін.
  • Установка стінок і даху кабіни (при наявності).
  • Установка змішувачів, душа, поличок.
  • Підключення до електрики. Здійснюється при комплектації кабінки відповідними елементами - підсвічуванням, гідромасажем і т.п. Важливо правильно зробити заземлення. Це запорука вашої безпеки.

Тривалість установки залежить від обсягу робіт і моделі душової кабінки. Ознайомитися з прикладами наших робіт можна тут.

Монтаж душової кабіни від компанії WaterMaster

Працюємо в усіх районах Києва. Чи готові приїхати, щоб проконсультувати і пояснити всі тонкощі установки. Вартість докладної консультації - 50 грн.

Наші майстри:

  • максимально швидко приїжджають в будь-який район столиці;
  • завжди прибувають на виклик з повним набором інструментів і деталей;
  • встановлюють душові кабіни якісно, ​​акуратно, строго дотримуючись техніки безпеки;
  • дають гарантію на всі види виконаних робіт.

Зробимо все, щоб уникнути аварійних ситуацій. Даємо рекомендації по використанню душової кабіни, щоб максимально продовжити термін її експлуатації.

Середній чек за монтаж душової кабіни від нашої фірми - 450 грн. Подивитися на інші ціни можна тут. Плюс послуги за демонтаж ванни або раковини (при необхідності). При цьому в WaterMaster завжди йдуть назустріч клієнтам. Розглядаємо випадок кожного клієнта індивідуально. Обговорюємо можливість надання приємною знижки на наші послуги.