Електромонтажні роботи в Києві

Наші майстри готові виконати наступні роботи:

  • установка розеток;
  • установка автоматів;
  • установка лічильників;
  • установка діфреле, освітлювальних приладів, електричний теплих підлог.

Розміри знижок і ціни на інші послуги ви можете дізнатися за тел: (096) 270-00-01, (099) 463-47-21

З чого починаються електромонтажні роботи? Перш за все, слід підкреслити важливість правильного вибору електропроводки і її грамотного монтажу. Це не тільки забезпечить вашому житлу додатковий комфорт, але і убезпечить. Як відомо, навантаження на сучасну електроланцюг сьогодні незмірно зросли за рахунок збільшення кількості побутових електроприладів. Щоб не відбувалося обривів в електричного кола, потрібно заздалегідь передбачити той максимум, який їй належить витримувати.

Звичайно, деякі домашні умільці можуть самі зробити практично все електромонтажні роботи. Однак є такі види, на які потрібна кваліфікація і спеціальний допуск. І потім, навіщо ризикувати безпекою життя своїх домочадців? Економія на професійних послугах іноді закінчується вельми неприємними, а часом і трагічними наслідками.

Тому розумніше звернутися до послуг профільних фахівців компанії «WaterMaster». Вони спланують і потрібне число розеток у вашому будинку або вашій квартирі, і визначать, де раціональніше всього їх розмістити. Звичайно, фахівці врахують думку домашніх, адже користуватися-то їм, тому розмітка повинна бути і грамотної, і зручною.

WaterMaster - якісний електромонтаж в Києві

Одночасно порадять, де краще поставити вимикачі в залежності від того, якими освітлювальними приладами вони будуть керувати. Установка освітлювальних приладів проводиться досвідченими електриками «WaterMaster» в рамках загальних електротехнічних і медичних вимог, що пред'являються до висвітлення житлових, міських і виробничих площ.

Після планування наступний етап - складання схеми майбутньої електромережі. На схему переноситься кожен елемент із зазначенням його місця розташування і розмірів. Важливо продумати, на які окремі групи слід розділити весь ланцюг. Зазвичай це світлова та розеткова групи.

Крім того, на окремі автомати виводиться харчування деяких електроприладів: кондиціонера, бойлера, котла опалення, холодильника, вручений поверхні, духовки і інших. Установка автоматів - це ще один дуже важливий момент. Такі приміщення, як ванна кімната, санвузол, підвал, де вологість підвищена, доцільно підключити через УЗО - пристрій захисного відключення. Його також називають диференціальне реле. Установка діфреле забезпечує максимальний захист від ураження електричним струмом. Якщо розетки ванній підключені через діфреле, то воно, образно кажучи, «відчуває» витік струму і вимикає живлення групи.

Після монтажу щита з захисними автоматами проводиться установка розеток і вимикачів. При підключенні розеток немає ніяких складнощів, всі вони підключаються паралельно: фаза до фази, нуль до нуля, «земля» до «землі».

Звичайно, один з найважливіших моментів - установка лічильників. Незалежно від того, це заміна лічильника або установка нового, робота проводиться тільки після узгодження цього питання з місцевим відділенням енергопостачальної компанії, яка видасть дозвіл на її проведення. Електрики компанії «WaterMaster» виробляють установку електролічильника відповідно до певних правил і норм, які є для цього виду електроустановки.

Доступні електромонтажні роботи в Києві

Електромонтажні роботи, як і сантехнічні роботи в Києві, фахівці компанії «WaterMaster» виконують з дотриманням правил електробезпеки, а після їх завершення проводять тестування всього встановленого обладнання. Крім того, ми встановлюємо розумні ценина весь спектр робіт!