Установка бойлерів в Києві

Водопідігрівачі або бойлери згодом стають дедалі популярнішими завдяки тому, що є пристроями, добре підходять до системи постачання гарячою водою і теплом. Бойлери виручають, як ніяке інше пристрій, в той час, коли гарячу воду відключають через ремонти або з інших причин. У побуті пристрій також називають водонагрівачем. Якщо потрібна установка бойлерів в Києві, то її легко влаштувати викликавши сантехніка, який надає різні послуги, в тому числі зі зварювальних робіт.

Встановлюйте бойлер найкраще там, де він не буде нагадувати про себе і тим більше заважати. Дуже часто таке підходяще місце над унітазом в кутку, однак це не означає, що бойлер можна встановлювати тільки там. Головне: щоб він не заважав мешканцям будинку. Сантехнік може дати добру пораду, де саме установка бойлерів в Києві - у Вашому домі - буде найвдалішою.

Далі в стіні висвердлюють два отвори, в які сантехнік забиває до білого і надійно укручує кронштейни. Саме на кронштейни монтажу котла. Далі черга водогону, в який необхідно «врізатися». Встановлюється аварійний або запірний кран, монтується фільтр з картриджем, ставиться трійник. До крану, по якому тече холодна вода, проводиться отводка. Встановлюється другий аварійний кран.

Це далеко не весь перелік робіт, які виконує сантехнік, однак результат незмінно радує всіх. Ціни на послуги мінімальні гаряча і вода тепер доступна завжди!