Сантехніка в новому заміському будинку

проектирование сантехники в частном домеПід час будівництва приватного будинку під Києвом послуги сантехніка знадобляться не тільки для того, щоб встановити раковини, ванну і унітаз. Спектр сантехнічних робіт під Києвом в заміському будинку включає всі дії і заходи, пов'язані з монтажем водопроводу, каналізації, гарячого водопостачання, системи опалення та водяного підігріву підлоги. Можна сміливо сказати, що сфера відповідальності сантехніка починається з паркану чистої води з колодязя або свердловини і закінчується на зливі стоків в каналізаційний колектор або септик.

Проектування комунікацій та підбір обладнання

Задовго до старту робіт на будівельному майданчику слід подумати про те, як будуть влаштовані комунікації в будинку. До початку будівництва необхідно:

  • визначити потреби - для проектування систем і підбору обладнання потрібно підрахувати, скільки води буде споживати будинок, і визначитися, яким способом він буде опалюватися. Ці дані ляжуть в основу розрахунків водопроводу, каналізації та системи опалення;
  • зробити проект - проектування комунікацій приватного будинку здійснюється на основі архітектури будівлі, планування приміщень, а також розташування точок забору води та зливу стоків. Без чіткого проекту інженерних комунікацій приступати до будівництва приватного будинку недоцільно, тому що згодом можуть виникнути накладки, які спричинять за собою додаткові витрати;
  • скласти кошторис - кошторис, складений на основі проекту, дозволяє точно дізнатися, скільки буде коштувати монтаж всіх комунікацій і сантехніки. У ній вказуються ціни на обладнання, матеріали та послуги сантехніка. До кошторису ви будете чітко знати, які витрати вас чекають, і зможете планувати графік оплат.

Консультації сантехніка необхідні ще на етапі проектування системи і складання кошторису. Досвідчений сантехнік допоможе вибрати самі практичні рішення і підкаже, як уникнути непотрібних витрат.

Монтаж сантехніки в приватному будинку

Щоб змонтувати комунікації і встановити сантехніку навіть в невеликому приватному будинку, необхідно прокласти кілька сотень метрів різних труб: від чавунних каналізаційних до металопластикових водопровідних. Вся інфраструктура приватного будинку складається з декількох десятків одиниць обладнання та кількох сотень зварних або муфтових з'єднань, кожне з яких має бути герметичним. Всі елементи водопроводу, каналізації та опалення повинні бути підібрані і змонтовані так, щоб після завершення монтажних робіт вийшла надійна і ефективна система, що працює без аварій і протікання.

Зрозуміло, що монтаж сантехніки в новому приватному будинку слід довіряти тільки досвідченим і добре підготовленим фахівцям, які вміють працювати з усіма видами сантехнічного обладнання та комунікацій. Крім того, при необхідності ми можемо також провести всі необхідні зварювальні роботи.

Звертайтеся в надійну компанію WaterMaster і Вам не доведеться турбуватися про якість виконаних робіт. З нами можна зв'язатися за телефоном: (096) 270-000-1.