Розводка водопроводу і каналізації

Одним з найважливіших етапів ремонтів у ванній кімнаті була і залишається розводка труб, від якої залежить зручність, і комфорт, і заодно відсутність протікання. Розводка водопроводу позбавляє від багатьох неприємностей, пов'язаних з водопостачанням. З цієї причини краще всього таку операцію довіряти професіоналам з великим досвідом роботи. Їх може надати київська сантехнічна компанія «WaterMaster». Розводка водопроводу і каналізації починається з обліку багатьох параметрів, які служать запорукою того, що створяться прекрасні експлуатаційні умови. Також в роботі дотримується економічність, немає зайвих труб або вигинів. При цьому кожен пристрій підключається до своєї водопостачальної трубі.

Особливо відповідальним є вибір труб, оскільки від нього залежить, вбереже чи підібраний матеріал від протікання, затоплень, розривів та інших серйозних проблем. Розводка каналізації та водопроводу можлива за допомогою сталевих, мідних, металевих і металопластикових труб. Всі вони мають свої переваги і недоліки. Так, сталеві труби може встановлювати тільки профі, інакше при найменшому дефекті будуть розриви. Мідні труби прості в установці і зручні в експлуатації, але чутливі до того хімічним складом, який є в воді. Дуже гарні металопластикові труби, але в трубопроводі можуть бути скачки тиску і т. Д.

Розводка каналізації вже простіше, ніж розводка водопроводу, оскільки води не потребують надмірному тиску. Достатньо лише підняти край труби, і будуть рухатися без тиску. Але і тут без майстра водних справ не обійтися.